TAKHLE JEDNODUŠE FUNGUJE Moovido
KROK ZA KROKEM


1
CHCI PRODAT!

VYBERTE SI VÁŠ BALÍČEK SLUŽEB

Víte za kolik prodat Váš byt?

Moovido Manager® je naše unikátní a jednoduchá webová aplikace pro správu nemovitosti, inzerce a prodeje. Sami si v něm zadáte základní informace o vašem domu, bytu či pozemku, a vyberete si takový balíček služeb pro podporu prodeje, který Vám nejvíce vyhovuje.

Naše balíčky nabízíme za férové a jednoznačné ceny. I základní balíček OPTI nabízí inzerci na všech velkých realitních portálech, s balíčkem MAXI pak dostanete all-inclusive řešení s maximálním komfortem a asistencí

Rádi Vám poradíme při výběru toho správného balíčku služeb. Volejte 778 113 773!

Balíčky služeb OPTIMAL, MAXI a FINAL jsou aktuálně v nabídce pouze pro nemovitosti v Praze a okresech Praha-Východ a Praha-Západ.

2
PŘÍPRAVA

S PODPOROU EXPERTŮ TO ZVLÁDNETE SAMI!

V Moovido Manageru® si sami jednoduše připravíte inzerát - zadáte kompletní informace o domu, bytu či pozemku, nahrajete své fotky a půdorys.
Náš expert vám na osobní schůzce* vysvětlí, jak Moovido funguje, a následně připraví
Analýzu tržní ceny a brožuru „Tipy & triky - jak připravit nemovitost pro prodej“ s konkrétními radami pro vaši nemovitost, jak ji pro zájemce učinit co nejatraktivnější.

PLÁN PRODEJE - PŘÍMO PRO VÁS NA MÍRU

Náš unikátní, pro vás na míru připravený Osobní plán prodeje® vás provede celým procesem - krok za krokem. Díky němu budete přesně znát detailní postup, co vás čeká při prodeji, a čas potřebný k dokončení. V závislosti na zvoleném balíčku* pak zajistíme třeba zhotovení profi fotografií, vytvoření schématického půdorysu nebo chytlavého prodejního textu pro inzerát.

Osobní schůzka a příprava uvedených personalizovaných dokumentů je součástí balíčku MAXI Přesný rozsah všech Moovido balíčků naleznete zde >

MOOVIDO MANAGER® - ŘÍDÍCÍ CENTRUM PRODEJE

V Moovido Manageru® si spravujete vše, co souvisí s prodejem vaší nemovitosti – od vytvoření inzerátu nemovitosti až po dokončení prodeje. Ukládáte si v něm dokumenty a fotografie nemovitosti, nastavujete si inzerci a sdílíte s námi kalendář s termíny prohlídek.

Moovido Manager® je webová aplikace, která funguje v každém internetovém prohlížeči – na počítači, tabletu nebo chytrém telefonu. Stav prodeje tak můžete kontrolovat kdykoliv a odkudkoliv – na cestách z kanceláře či doma z pohodlí pohovky.

3
INZERCE A REKLAMA

OSLOVTE VAŠÍM INZERÁTEM TÉMĚŘ 4 MILIONY LIDÍ

0%

UŽIVATELŮ VYHLEDÁVÁ
NEMOVITOSTI TAM,
KDE VY INZERUJETE!

Inzerát zveřejníte jedním kliknutím na těch největších a nejsledovanějších realitních
portálech – tam, kde vyhledává bydlení téměř 98% zájemců o nové bydlení.

  • 1.300.000
  • 1.800.000
  • 500.000
  • 500.000
  • 100.000 návštěvníků měsíčně

STATISTIKY NÁVŠTĚVNOSTI INZERCE

Pravidelné zasílání statistik o návštěvnosti vašeho inzerátu je pro Moovido samozřejmostí, stejně jako s nimi zasílané tipy našich expertů, jak inzerát zefektivnit. Vaši nemovitost tak můžete prodat rychleji a úspěšněji!

REKLAMOU NA NEMOVITOSTI
OSLOVÍTE LOKÁLNÍ KLIENTELU

Venkovní reklama s pomocí atraktivní prodejní plachty naláká kolemjedoucí a kolemjdoucí potenciální zájemce. Moovido vám ušetří práci s přípravou grafického návrhu a hledáním výhodného dodavatele.

4
PROHLÍDKY

UKAŽTE VAŠÍ NEMOVITOST ZÁJEMCŮM
V TOM NEJLEPŠÍM SVĚTLE

S poptávajícími komunikujeme za Vás a plánujeme s nimi prohlídky. Vaše volné termíny zadáváte do sdíleného kalendáře v Moovido Manageru®, my tam následně vkládáme konkrétní časy návštěv zájemců o nemovitost.

Zachování vašeho soukromí má pro nás zásadní prioritu. Na prohlídky nemovitosti vám doporučíme pouze seriózní zájemce, které před sjednáním termínů prověříme.

Prohlídky si vedete sami – nebo si na ně můžete přizvat experta Moovida a nechat se jím při prezentaci nemovitosti podpořit.

ZPĚTNÁ VAZBA Z PROHLÍDEK:
POMŮŽEME VYBRAT OPTIMÁLNÍHO KUPUJÍCÍHO

Po prohlídkách sbíráme a vyhodnocujeme zpětnou vazbu potenciálních kupujících a poskytujeme vám všechny relevantní informace o zájemcích pro vaše další rozhodování.

5
DOKONČENÍ PRODEJE

MÁTE PODPORU PROFESIONÁLŮ AŽ DO FINÁLE

Náš tým expertů je stále k dispozici, aby Vám pomohl v celém procesu prodeje. Po vyhledání vhodného kupujícího se váš osobní Moovido expert může zapojit i do následných prodejních kroků. Máte tak jistotu, že celý prodej bude bez starostí a bez stresu úspěšně dotažený až do konce.

Jsme přitom v tuto chvíli jediní na trhu, kdo i v této fázi prodeje nabízí tyto nadstandardní služby jako součást vybraných balíčků - a navíc za férové, pevné ceny!

DOJEDNÁNÍ PRODEJNÍCH PODMÍNEK

Dohodneme veškeré detaily obchodu a připravíme pro právníka kompletní podklady pro vytvoření rezervační a kupní smlouvy.

REZERVAČNÍ SMLOUVA S PŘEDÚSCHOVNÍM ÚČTEM

Prověření právníci, s kterými Moovido úzce spolupracuje, připraví rezervační smlouvu včetně unikátní smlouvy o předúschovním účtu pro složení rezervačního poplatku od kupujícího.

KUPNÍ SMLOUVA S ADVOKÁTNÍ ÚSCHOVOU PENĚZ

Ušetříme vám starosti s kupní smlouvou a s úschovou peněz za prodej vaší nemovitosti. Moovido právníci specializovaní na nemovitosti připraví vaši kupní smlouvu i smlouvu o advokátní úschově a peníze před vyplacením bezpečně uschovají

PŘEDÁNÍ NEMOVITOSTI

Domluvíme termín s kupujícím, připravíme předávací protokoly spolu s formuláři pro převod energií. Vyřešíme každou situaci a vy máte jistotu, že i poslední krok proběhne díky Moovido hladce.

Odpovědi na často kladené otázky uživatelů Moovida naleznete zde.