PROČ JE MOOVIDO
TA NEJLEPŠÍ VOLBA?


S námi to zvládnete sami. S Moovidem totiž prodáváte Vaši nemovitost
jednoduše, online – a přesně tak, jak to chcete Vy! Služby a podpora expertů
podle Vašich potřeb, férové, předem známé ceny – a na konci ušetřené
desítky tisíc korun za provizi pro realitku!

Vyhoda

S námi jste vidět tam, kde 98 % zájemců hledá nové bydlení.

Nejsme jen další realitní web. S námi inzerujete na těch největších a nejnavštěvovanějších realitních portálech. Na základě ohlasů na váš inzerát vám pak na prohlídky nemovitosti zprostředkujeme pouze opravdu seriózní zájemce, které před sjednáním termínů prohlídek prověříme.

Vyhoda

Ochráníme Vás před neodbytnými realitními makléři.

Zachování vašeho soukromí má pro nás zásadní prioritu. Inzerci proto zveřejňujeme jménem Moovida a váš kontakt nepředáváme dál. Realitní makléři tak nemají šanci blokovat váš telefon nabídkami jejich služeb – a vy se můžete naplno koncentrovat na prodej vaší nemovitosti!

Vyhoda

S Moovido Managerem máte prodej na 100 % pod kontrolou.

S Moovido Managerem spravujete kdykoliv a odkudkoliv informace o vaší nemovitosti včetně fotografií a dokumentů, zadáváte inzerci a plánujete termíny prohlídek. Váš Osobní plán prodeje, na míru připravený naším expertem, vás pak provede celým procesem prodeje, krok za krokem.

Vyhoda

Máme balíčky služeb, které fungují.
Za férové ceny – již od 3.500 Kč.

Naše balíčky jsme sestavili podle potřeb našich typických zákazníků, a vy za naše služby platíte férové, předem známé ceny. Je jen na vás, která varianta nejvíce vyhovuje vašim potřebám!

Vyhoda

Prodáte za víc peněz než s klasickou realitkou.

U nás ušetříte desítky i stovky tisíc korun za provizi pro makléře. Naše balíčky služeb totiž nabízíme za atraktivní, pevnou cenu. Za ušetřené peníze si tak můžete pořídit třeba nové vybavení do domu či bytu, nebo si užít pěknou dovolenou!

Vyhoda

Máte podporu expertů s praxí na realitním trhu.

Od prvního až do posledního kroku prodeje vás maximálně podpoří naši zkušení experti. Jsme tu pro vás přesně tehdy, když nás potřebujete – záleží jen na vás, kdy a v čem budete chtít asistenci a podporu, a co v průběhu prodeje zvládnete sami.