MOOVIDO SLUŽBY
CO ZNAMENÁ CO?

S námi to zvládnete sami.
A pokud ne, máte k ruce naše služby. Některé z nich už jsou obsaženy standardně i v základních balíčcích, ostatní je možné kdykoliv v průběhu prodeje dokoupit. Je to vždy jen na Vás – Vy rozhodnete, co zvládnete sami a co necháte na našich expertech. A platíte tak jen za to, co opravdu potřebujete!

Zde naleznete popis veškerých služeb, které Moovido nabízí. Všechny jasně, pochopitelně a nekomplikovaně vysvětlené.

MOOVIDO MANAGEMENT
Moovido Manager 24/7
Osobní kozultace s Moovido expertem
Statistiky návštěvnosti inzerce
Prověření zájemců o prohlídku
Plánování prohlídek
Zpětná vazba z prohlídek
Právní prověření nemovitosti

ZAJIŠTĚNÍ DOKUMENTŮ K PRODEJI
Zajištění dokladu o nabytí
Zajištění listu vlastnictví
Zajištění PENB

PŘÍPRAVA K PRODEJI
Drobné úpravy na pozemku
Úklid interiéru
Homestaging
Profesionální fotografie
Schématický půdorys
Schématický půdorys včetně zaměření
Profesionální textace inzerátu

INZERCE A MARKETING
Online inzerce
Prémiové umístění inzerce
Prodejní plachta
Vedení prohlídky Moovido expertem
Dojednání prodejních podmínek

PRÁVNÍ ZAJIŠTĚNÍ PRODEJE
Rezervační smlouva s předúschovním účtem
Kupní smlouva s advokátní úschovou peněz

PŘEDÁNÍ NEMOVITOSTI KUPUJÍCÍMU
Asistované předání nemovitosti včetně převodu energií

MOOVIDO MANAGER 24/7 (101)

Moovido Manager je vaše brána do snadného světa prodeje nemovitosti. Zde si ukládáte veškeré informace, dokumenty či fotografie a provádíte operace spojené s prodávanou nemovitostí. Portál zároveň funguje jako prostředí pro komunikaci s našimi realitními experty. Díky tomuto na českém trhu unikátnímu řešení budete mít neustálý přehled o aktuálním stavu prodeje a vždy po ruce kvalifikovaného profesionála.
Uživatelské prostředí Moovido Manageru je velmi intuitivní a snadné na ovládání. Od prvního přihlášení jste postupně provázeni jednotlivými kroky, od založení nemovitosti, přes její správu, až po prodej. Robustní a bezpečný systém funguje jako webová aplikace, takže jej můžete využívat pomocí jakéhokoliv počítače, chytrého telefonu nebo tabletu s přístupem na internet. Svůj účet můžete spravovat od vašeho kancelářského stolu, z pohodlí domácího křesla i během víkendu v přírodě. 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

OSOBNÍ KOZULTACE S MOOVIDO EXPERTEM (102)

Osobní konzultace s Moovido expertem je zárukou úspěchu při prodeji vaší nemovitosti. Můžete se ptát na cokoliv. Chcete vědět, jaká je její reálná prodejní cena? Dostat konkrétní doporučení, kde začít a jak vše dovést do zdárného konce? Naši experti vám dají cenné rady a prozradí tipy, které úspěšně využívají realitní obchodníci. Díky nim vás při prodeji nic nezaskočí. Všechny informace se vám budou hodit při tvorbě inzerátu, přípravě nemovitosti pro nafocení, na prohlídkách i při dalších krocích prodejního procesu.
Součástí osobní konzultace s expertem Moovida je jeho návštěva nemovitosti. Expert navrhne hlavní prodejní benefity, upozorní na možné problémy a sestaví pro vás Osobní plán prodeje, v němž budou rozepsány veškeré kroky prodejního procesu v čase. Společně s tím vytvoří Analýzu tržní ceny nemovitosti a report Jak připravit nemovitost k prodeji. Tyto tři dokumenty vám poté budou k dispozici ve vašem Moovido Manageru.

STATISTIKY NÁVŠTĚVNOSTI INZERCE (104)

Máte pocit, že váš inzerát nepřináší odpovídající odezvu? Jednou z možností, jak zjistit, kde je zakopán pes, představuje statistika shlédnutí inzerce uživateli jednotlivých realitních serverů. Sami nebo s naší pomocí z ní můžete vyčíst ukazatele, které mají zásadní vliv na výsledky inzerce. Každý týden vám zašleme statistiku, kde se dočtete, kolik lidí a na kterých serverech shlédlo vaši inzerát. Společně s tabulkou obdržíte i doporučení od expertů Moovida, jak případně inzerci změnit, aby měla více shlédnutí a generovala větší zájem. Můžete podle ní flexibilně reagovat a upravit texty, přidat fotografie, upravit cenu a podobně. Díky této flexibilitě může téměř obratem nastat zvrat v zájmu o vaši nemovitost.
Udržujte svoji inzerci v plné síle. Jedině tak budete mít jistotu, že se investice do ní skutečně vyplácejí.

PROVĚŘENÍ ZÁJEMCŮ O PROHLÍDKU (105)

Pustíme k vám jenom zákazníky, u nichž je šance, že koupí vaši nemovitost. Z praxe totiž víme, že řada prohlídek je pro prodávajícího jen ztráta času. Zájemce o prohlídku totiž může být ve skutečnosti realitní makléř, který si chce vaší nemovitostí pouze rozšířit portfolio. Nebo může jít o člověka, který ve skutečnosti hledá něco jiného, než vy nabízíte. I skutečnosti uvedené v inzerátu je někdy třeba zdůraznit ještě jednou. Věřte nám.
Abychom mohli zájemce o vaši nemovitost prověřit, uvádíme v inzerátech pouze kontakt na experta Moovido. Ten se zájemci komunikuje a dokáže rozeznat rozdíl mezi realitním makléřem a skutečným zájemcem. Druhé skupině lidí následně zasílá strukturovaný dotazník, aby zjistit relevantnost jejich zájmu. Dotazník mimo jiné upozorňuje na důležité okolnosti prodeje, zejména možnosti a způsoby financování, omezené užívání a další důležité skutečnosti. Pokud se ukáže, že jde o vážného zájemce, expert mu na základě s vámi sdíleného kalendáře navrhne termín prohlídky. O ostatních zájemcích budete informování včetně důvodů jejich nedoporučení.
Prověření zájemců o prohlídku má za cíl maximálně zefektivnit tuto část prodejního procesu a šetřit váš čas.

PLÁNOVÁNÍ PROHLÍDEK (106)

Domlouvání schůzek může být pěkně zdlouhavá záležitost. Zvláště, když se vám na inzerát ozve spousta lidí. S námi vám naštěstí stačí pouze vědět jediné — kdy se to hodí vám. Poté, co ve svém Moovido Manageru určíte vaše volné termíny pro, naši experti vám tam v uvedených časech domluví prohlídky s již prověřenými zájemci. Samozřejmě tak, aby prohlídky na sebe navazovaly a zabraly vám pokud možno co nejméně času.
Systém vás o každé domluvené prohlídce automaticky informuje smskou na váš mobilní telefon a událost vám připomene i krátce před jejím konáním. Stane-li se, že zájemce prohlídku zruší, opět vás budeme obratem informovat, a případný přesun do jiného termínu řeší Moovido expert.
Plánování prohlídek je unikátní službou pro prodávající, kteří chtějí ušetřit čas a nervy. S ničím si nemusíte dělat hlavu – tedy s výjimkou toho, co si na prohlídku oblečete.

ZPĚTNÁ VAZBA Z PROHLÍDEK (107)

Zájemcům na prohlídce do hlavy nevidíte, ale my jejich dojmy rychle zjistíme. Po každé prohlídce se spojíme s klientem a pomocí strukturovaných otázek ho vyzpovídáme. Byl s prohlídkou spokojený? Co se mu líbilo, co ho zaskočilo? A hlavně: Chce koupit a za jakou cenu?
Klienti obvykle nebývají k majiteli zcela upřímní a emoce jim brání vyjádřit objektivní skutečnost, která je pro vás důležitá. Experti Moovida jsou oproti tomu nezávislí a při jednání s nimi tyto zábrany odpadají. Kladou navíc otázky takovým způsobem, aby vyvolaly odpovědi s největší vypovídající hodnotou. Výsledkem jsou cenná zjištění, která vás navedou k dalším krokům v prodejním procesu. Při příštích prohlídkách můžete například vyzdvihovat zjištěné plusy a potlačovat případné mínusy nemovitosti, nebo její nedostatky přímo odstranit.
Veškeré reakce klientů jednotně zpracujeme do dokumentu se zpětnou vazbou, který najdete ve svém Moovido Manageru. Zatímco realitní kanceláře nabízejí podobnou službu za vysokou provizi, u nás ji najdete jako součást všech balíčků.

PRÁVNÍ PROVĚŘENÍ NEMOVITOSTI (201)

To poslední, co při prodeji nemovitosti chcete, jsou nepříjemná překvapení. Abychom předešli případným komplikacím při prodeji, zjišťujeme, zda existují skutečnosti, které by mohly ovlivnit například jeho cenu, délku nebo dokonce celou realizaci obchodu. Prověřujeme možná omezení vašeho vlastnického práva, kontrolujeme hypoteční podmínky a zaměřujeme se na daňové aspekty prodeje, u pozemků prověřujeme možná omezení výstavby.
Podrobné výsledky právního prověření vaší nemovitosti budete mít k dispozici ve vašem Moovido Manageru. Můžete si tak být jistí, že se obchod nikde nezadrhne, budete skvěle připraveni na všechny otázky zájemců k vaší nemovitost a získáte neporazitelné argumenty pro případné vyjednávání o ceně.

ZAJIŠTĚNÍ DOKLADU O NABYTÍ (202)

Doklad o nabytí nemovitosti je nutnou součástí každého prodeje a slouží pro přípravu smluvní dokumentace včetně hypotečního úvěru kupujícího. Pokud tento tzv. nabývací titul nemáte k dispozici už na začátku prodeje, může to ovlivnit rychlost transakce i celkovou cenu. Nechcete-li se zatěžovat hledáním a skenováním dokladu o nabytí, nebo pokud ho vůbec nemáte, všechno za vás rádi vyřešíme.
Na katastru nemovitostí si doklad vyžádáme a digitalizovaný soubor nahrajeme do vašeho Moovido Manageru. Místo toho, abyste ztráceli čas a nervy dlouhým čekáním na katastru, jednoduše se připojíte na internet a soubor si stáhnete v Manageru v sekci dokumenty.

ZAJIŠTĚNÍ LISTU VLASTNICTVÍ (203)

Jestliže před lety jistý Harry Jelínek podvodně prodal majetnému Američanovi hrad Karlštejn, určitě k němu neměl list vlastnictví. Dokument potvrzující vlastníka nemovitosti patří společně s nabývacím titulem k základním náležitostem prodeje bytu či domu. Ukažte klientovi, že má co do činění se solidním partnerem, a předložte mu list vlastnictví hned na začátku prodejního vyjednávání.
Pokud list vlastnictví nemáte aktuálně k dispozici, nebo jej nemáte čas hledat, získáme ho pro vás na katastru nemovitostí. Sami to zvládnete sice taky, ale stojí to peníze, nervy i čas. My váš list vlastnictví zajistíme a nahrajeme do vašeho Moovido Manageru.

ZAJIŠTĚNÍ PENB (204)

Prodáváte-li dům, neobejdete se bez průkazu jeho energetické náročnosti — PENB. Povinnost předat takzvaný „energetický štítek“ při prodeji kupujícímu máte přímo ze zákona a stupeň energetické náročnosti musíte uvádět i v inzerci nemovitosti. Pokud PENB nemáte, je vašemu domu přiřazeno nejhorší hodnocení G, a to mu v jeho prodejnosti rozhodně nepomůže.
Získat průkaz o energetické náročnosti vaší nemovitosti je s Moovidem snadné. Máme ověřené dodavatele, s nimiž v souladu s vaším kalendářem naplánujeme termín pro měření hodnot. Dodavatel pak energetický štítek PENB vytvoří a my ho nahrajeme mezi dokumenty ve vašem Moovido Manageru. Nemusíte tedy hledat, koho a jak oslovit, všechno vyřešíme za vás.

DROBNÉ ÚRAVY NA POZEMKU (302)

Prodáváte pozemek, na kterém poslední dobou hospodařil pouze čas a příroda? Pravděpodobně byste ho prodali lépe a za vyšší cenu, kdyby předtím prošel drobnými úpravami. Naši prověření dodavatelé vám posekají trávu, odstraní dřeviny nebo opraví plot — čistě vypadající, dobře upravený pozemek je atraktivnější a ospravedlní i vyšší prodejní cenu.
Zprostředkujeme vám kontakt s naším dodavatelem a už necháme na vás, abyste dohodli rozsah úprav a cenu. Na základě informací od dodavatele poté zadáme domluvený termín do vašeho kalendáře v Moovido Manageru. Po skončení úprav vám tam nahrajeme i protokol o realizaci úprav.

ÚKLID INTERIÉRU (303)

Vy víte, jak dobře uklidit svůj byt — my víme, jak ho uklidit správně. Než budete pořizovat fotografie svojí nemovitosti nebo si pozvete klienta na prohlídku, je nutné ji upravit, aby vypadala co nejlépe. První dojem přitom hraje velkou roli a je škoda ho pokazit jenom proto, že nevíte, kam kupující rádi koukají. Moovido vám zprostředkuje kontakty na úklidové služby, které mají s přípravou nemovitostí na prodej zkušenosti. Dobře vědí, čemu věnovat zvýšenou pozornost, a uklízejí podle předem daného seznamu kroků, takže nic neopomenou. Poté, co si s nimi domluvíte termín úklidu, zadáme ho do vašeho kalendáře v Moovido Manageru, kde následně naleznete i protokol o realizaci služby.

HOMESTAGING (304)

Chcete-li šance na prodej svojí nemovitosti maximalizovat, vsaďte na tzv. „homestaging”. S pomocí této služby budou vypadat fotografie vašeho interiéru neutrálně, tedy bez jakékoliv vazby na majitele. Zároveň ale budou působit atraktivně a nově, tak jak to známe například z fotografií hotelových pokojů. I když víme, že v nich před námi někdo bydlel, jsou připraveny tak, abychom měli pocit, že v nich spíme první.
Expert na homestaging pracuje s vlastními doplňky a aranžuje interiér tak, aby v klientovi vyvolal podobný pocit. V ideálním případě spolupracuje ruku v ruce s fotografem, který takto upravenou nemovitost nafotí. Proto doporučujeme homestaging kombinovat s naší službou Profesionální fotografie. Domluvíme vám termín homestagingu, a budete-li chtít, zkoordinujeme staging i s fotografem.

PROFESIONÁLNÍ FOTOGRAFIE (305)

První dojem z fotografií v inzerátu rozhoduje o míře zájmu o vaši nemovitost. A kvalita snímků je přímo úměrná rychlosti prodeje. Nabídněte proto potenciálním kupcům ty nejkvalitnější fotografie, jaké můžete získat. Zapomeňte na focení chytrým telefonem a nechte svoji nemovitost zachytit v tom nejlepším světle našeho profesionálního fotografa. Nejenže disponuje profesionálním vybavením, ale také ví, jaký druh fotografií prodává nemovitost nejlépe. Chcete-li, aby byl výsledek dokonalý, doporučujeme před focení interiéru zvážit naši službu Homestaging.
Fotograf přijede ve volném termínu vašeho kalendáře a nafotí kompletní interiér bytu či v případě domu i exteriér se zahradou a okolím. Zájemci o nemovitost si tak udělají ucelený obraz o prodávaném objektu. Sadu fotografií, optimalizovanou pro zveřejnění v inzerci, poté najdete ve fotoalbu vašeho Moovido Manageru. Poté už jen vyberete ty nejlepší fotografie ke zveřejnění a začnete plánovat prohlídky.

SCHÉMATICKÝ PŮDORYS (306)

Atraktivní fotografie zaujme na první pohled, ale konkrétní představu o dispozici nemovitosti nabídne zájemci až schematický půdorys. Pokud je profesionálně zpracován a nechybí mu potřebné náležitosti, stává se důležitým faktorem pro realizaci prodeje.
Nechte si zpracovat půdorys svojí nemovitosti u expertů Moovida. Máme know-how a víme, co kupující od půdorysu očekává. Probudíme klientovu fantazii, ať může začít přemýšlet, kde si udělá ložnici, kam postaví jídelní stůl nebo jaký pohled ho přivítá, když vstoupí do dveří. Jakmile se v bytě myšlenkami zabydlí, získá k vaší nemovitosti osobní vztah. Dáte-li nám základní informace o výměrách, nahrajeme vám hotový půdorys do fotoalba vašeho Moovido Manageru.

SCHÉMATICKÝ PŮDORYS VČETNĚ ZAMĚŘENÍ (307)

Atraktivní fotografie zaujme na první pohled, ale konkrétní představu o dispozici nemovitosti nabídne zájemci až schematický půdorys. Pokud je profesionálně zpracován a nechybí mu potřebné náležitosti, stává se důležitým faktorem pro realizaci prodeje.
Nechte si zpracovat půdorys svojí nemovitosti od expertů Moovida: Máme know-how a víme, co kupující od půdorysu očekává. Probudíme klientovu fantazii, aby mohl začít přemýšlet, kde si udělá ložnici, kam postaví jídelní stůl nebo jaký pohled ho přivítá, když vstoupí do dveří. Jakmile se v bytě myšlenkami zabydlí, získá k vaší nemovitosti osobní vztah.
Jestliže nemáte stavební plán či nevíte, jak vlastními silami byt či dům zaměřit, rádi vám v tom pomůžeme. Na základě volných termínů ve vašem kalendáři domluvíme termín zaměření, poté vypracujeme schematický půdorys a nahrajeme ho do vašeho Moovido Manageru.

PROFESIONÁLNÍ TEXTACE INZERÁTU (309)

K atraktivní fotce patří neméně lákavý text. Text, který zaujme na první pohled a přitáhne čtenářovou pozornost ke zbytku inzerátu. A ten není jednoduché napsat! Proto spolupracujeme s profesionálním textařem – copywriterem, který umí využít sílu slov ve váš prospěch. Vytvoří optimální styl komunikace přímo na míru vaší nemovitosti a pomocí správných slov osloví tu odpovídající cílovou skupinu. Vedle toho bude dbát na podmínky inzertních serverů, které nedovolují použití určitého druhu výrazů. Až na nich svůj inzerát zveřejníte, nemusíte mít obavy z případných pokut či stáhnutí inzerátu.
Chcete-li se do reklamních textů pustit sami, riskujete, že nechtěně odradíte některé zájemce nebo oslovíte úplně jinou skupinu lidí, než zamýšlíte. Navíc budete muset načíst podmínky inzertních serverů.

ONLINE INZERCE (401)

Představte si výstřel startovací pistole. Právě začíná závod, na který jste se tak připravovali. Pokud jste se připravovali dobře, máte nyní velkou šanci zvítězit. Tedy prodat vaši nemovitost. Inzerát je tím výstřelem startovní pistole – a Moovido vám ho umožní jediným kliknutím umístit na ty nejdůležitější realitní portály. Stačí v Moovido Manageru zadat potřebná data a zanedlouho už budete vidět tam, kde inzerují největší realitní kanceláře a vyhledává bydlení 98 % zájemců. Nemusíte připravovat podklady s různými parametry pro řadu odlišných serverů ani trávit čas zdlouhavým zadáváním inzerátů. A hlavně ušetříte: nemusíte platit vysoké částky za soukromou inzerci na jednotlivých realitních portálech.

PRÉMIOVÉ UMÍSTĚNÍ INZERCE (402)

I bezchybně připravený inzerát může v početné konkurenci zapadnout. Abyste podpořili jeho viditelnost, nabízíme vám možnost umístit jej na prémiové pozice inzertních serverů. Váš inzerát se tak posune na první místa nabídek na všech realitních serverech, které to umožňují. – a to znamená více potenciálních kupců a rychlejší prodej.
Nákup prémiových inzertních pozic přes Moovido je snadným a cenově atraktivním řešením podpory vašeho inzerátu. Bez Moovida byste toto museli řešit na každém serveru zvlášť, u nás stačí, když naplánujete termín kampaně, a my už se o vše postaráme.

PRODEJNÍ PLACHTA (403)

Prodejní plachta slouží k upoutání pozornosti na prodej nemovitosti v místě prodeje. Je výborným prostředkem pro oslovení těch, kteří nemovitost třeba ani aktivně nevyhledávají, ale při vhodné příležitost se u nich může probudit zájem o koupi. Plachtu využijete i jako navigaci pro klienty, kteří tak vaši nemovitost při cestě na prohlídku bez problémů najdou.
Chcete-li si ušetřit práci s přípravou grafického návrhu a hledáním správného dodavatele, využijte našich služeb. Moovido vám dodá kvalitní, standardizovanou plachtu včetně instalačního materiálu a tipů, jak a kam nejlépe plachtu umístit.

VEDENÍ PROHLÍDKY MOOVIDO EXPERTEM (404)

Málokterý krok při prodeji je tak zásadní jako prohlídka nemovitosti s potenciálním kupujícím. A právě zde se může prodávající dopustit nepříjemných přešlapů. Obvykle totiž neví, jak prohlídku vést, nemá koncepci, zkušenosti a zahlcuje zájemce nepodstatnými subjektivními pocity. Neví, na co kupujícího upozornit a co má vyzdvihnout. Proto je vhodné alespoň první prohlídky svěřit profesionálům, kteří je povedou na vysoké odborné úrovni. S nemovitostí nejsou nijak emočně spjati, zůstávají profesionální a objektivní. Dokáží během prohlídky pohotově reagovat a řešit různé situace, ke kterým může dojít.
Odkoukejte expertovo know-how a další prohlídky už zvládnete v podobném duchu sami.
Zorganizujeme prohlídku podle vašich volných termínů ve sdíleném kalendáři v Moovido Manageru a na domluvený termín vás včas upozorníme. Moovido expert se dostaví na prohlídku s předstihem, aby se s vámi domluvil na jejím průběhu.

DOJEDNÁNÍ PRODEJNÍCH PODMÍNEK (405)

Abyste mohli komplikovaný prodejní proces dotáhnout do úplného konce, je třeba sepsat kupní smlouvu se všemi jejími náležitostmi včetně řady důležitých detailů, na nichž se obě strany musí dohodnout.
Chcete-li, aby šlo v této fázi prodeje všechno jako na drátkách, nechte to na nás. Expert Moovida je prostředníkem mezi vámi a kupujícím a dohodne vše potřebné. Zajistí, aby dohoda reflektovala legislativní normy i podmínky financujících bank. Dohodnuté podmínky poté zanese do strukturovaného formuláře, který společně s listem vlastnictví a dokladem o nabytí poslouží právníkovi jako podklad pro přípravu kupní smlouvy. Tu poté nebude potřeba zdlouhavě upravovat a rychleji dospějete k jejímu podpisu.

REZERVAČNÍ SMLOUVA S PŘEDÚSCHOVNÍM ÚČTEM (502)

Ve chvíli, kdy se s kupujícím dohodnete na podmínkách prodeje, doporučujeme uzavřít rezervační smlouvu. Obě strany se v ní písemně zavazují k domluvené transakci a definují v ní základní obchodní podmínky. Patří mezi ně především kupní cena, způsob financování a termín podpisu kupní smlouvy, dále pak termín platby, předání nemovitosti nebo seznam vybavení. Součástí rezervační smlouvy je dojednání o předúschovním účtu, kam kupující skládá rezervační poplatek, kterým potvrzuje svůj zájem o koupi nemovitosti. Pro prodávajícího je podepsaná rezervační smlouva spolu se zaplaceným rezervačním poplatkem pojistkou, díky níž může podnikat další kroky směřující k dokončení prodeje.
Pokud nevíte, jak má taková rezervační smlouva vypadat, Moovido ji pro vás kompletně připraví, a to včetně uvedení prodejních podmínek, které jste s kupujícím dojednali. Využijete-li služby Dojednání prodejních podmínek, máme tyto podmínky automaticky k dispozici, v opačném případě vás o ně požádáme prostřednictvím jednoduchého formuláře. Kompletně vyplněnou smlouvu poté uložíme do vašeho Moovido Manageru.

KUPNÍ SMLOUVA S ADVOKÁTNÍ ÚSCHOVOU PENĚZ (505)

Bez kupní smlouvy nemovitost neprodáte. Jakmile najdete kupujícího pro váš byt, dům či pozemek a dohodnete s ním všechny podmínky, je čas obchod zpečetit kupní smlouvou u Moovido právníka. Obecně platí, že kupující při podpisu kupní smlouvy peníze složí do úschovy a teprve po zápisu kupujícího do katastru nemovitostí jsou vyplaceny prodávajícímu. Moovido vám proto spolu s kupní smlouvou nabízí úschovu kupní ceny u pojištěných a advokátní komorou prověřených advokátních kanceláří. Naši právníci se specializují přímo na nemovitosti, takže mají s uzavíráním takovýchto smluv bohaté zkušenosti a připraví je pro vás do tří pracovních dnů.
Nutné podklady pro vytvoření smlouvy předáme právníkovi přímo z vašeho Moovido Manageru a tam vám i následně nahrajeme připravenou Kupní smlouvu a Smlouvu o advokátní úschově.

ASISTOVANÉ PŘEDÁNÍ NEMOVITOSTI VČETNĚ PŘEVODU ENERGIÍ (602)

Byli jsme vám po boku od vytvoření inzerátu až po podpis kupní smlouvy. A zůstaneme s vámi i při velkém finále. Expert Moovida je vaším nezávislým asistentem při předávání nemovitosti a dohlédne, aby byly provedeny všechny náležité kroky. Pokud nastane nějaká nečekaná, problematická situace, pomůže Vám ji vyřešit. Součástí služby je příprava Předávacího protokolu, který obsahuje identifikaci a stav nemovitosti, seznam vybavení či naměřené stavy energií. Zároveň pro vás připravíme potřebné formuláře pro převod energií, k čemuž nám stačí jakákoliv vaše stará faktura či vyúčtování. Náš expert následně všechny dokumenty při předání vyplní a nahraje do vašeho Moovido Manageru.