Prodej bytu 4+kk

LOKACE

ZÁKLADNÍ INFORMACE mapa
* Klikněte na mapu pro její zvětšení

Zpět na přehled nemovitostí v nabídce

Prodej bytu 4+kk, 112 m2

hugo haase, Praha
14 381 173 Kč
Cena se skládá z odstupného a anuity ( platí se pouze částka 6.620.000,- Kč pro vstup do družstva).

Prodej bytu před kolaudací, která proběhne příští měsíc.

Byt je o dispozici 4+kk s lodžií a garážovým stáním a sklepem u garáží v suterénu (též vše v ceně bytu), který se nachází v budově rezidenčního projektu Kaskády Barrandov XIV od společnosti FINEP v lokalitě Praha 5 - Hlubočepy, ul. Vítové. Byt je v družstevním vlastnictví (s možností převodu kdykoliv do vlastnictví osobního) a je situován v 5. NP (celkem ze 6 NP) novostavby zděného bytového domu s výtahem. Celková užitná plocha bytu (včetně 9,4 m2 lodžie) činí 112.3 m2. K bytu náleží ještě sklep v 1. PP domu (také v ceně bytu).

Jedná se o prodej formou převodu smlouvy na rozestavěný byt, záruka na dokončený byt po kolaudaci 3 roky (dokončení březen 2023). Ideální startovací byt či investice k pronájmu.

Financování:

- odstupné ve výši 6.620.000,- Kč (částka, kterou zaplatíte nyní a zbytek se hradí v měsíčních splátkách po předání bytu)
- anuita 7.761.173,- Kč
- měsíční splátka 31.455,- Kč

Celková cena bytu při převodu do OV je tedy: 14.381.173,- Kč. To vše se začíná splácet až po předaní bytu novému majiteli, tedy od března roku 2023. Družstevní anuitu lze splácet bez potřeby hypotečního úvěru (neprokazujete výši příjmu; cenu splácíte formou nájmu), splatnost 30 let. Garantovaná fixace 5 let s úrokovou sazbou 3% platí od předání a kolaudace bytu. V případě celkového splacení anuity možnost převodu do osobního vlastnictví. Anuitu je možné splatit bez sankčních poplatků vždy 2x do roka. Svůj podíl v bytovém družstvu, a tedy svůj byt, můžete kdykoli pronajímat nebo prodat, a to i v době, kdy není zcela splacen.

Důležitá poznámka:
U tohoto družstevního bytu zůstává cena stále fixní, tedy 31.455,- Kč měsíčně, ale nových projektů jsou už vyšší. Měsíčně nájemné u tohoto bytu je fixně stanoveno a nebude měněno, protože je z projektu, kdy úrok byl stanoven ještě před inflací. Nové byty (projekty) jsou aktuálně minimálně dvojnásobně dražší.

Jedná se o rohový byt se sluneční stranou po celý den. Orientace bytu je na J a Z. Vytápění bytu je zajištěno dálkově.

V ceně bytu zahrnuto také objednané vybavení koupelen a moderní velkoformátové obklady, moderní vchodové dveře v tmavě šedé barvě, dlažby v bytě také šedé a uvnitř interiérové dveře matně bílé. Vše je objednáno ve studiu přímo ve společnosti u developera, pro veškeré změny je možné se obrátit na studio FINEP.

Kuchyň a podlahu v obývacím pokoji a dalších pokojích si lze vybrat ve studiu u developera klidně až po kolaudaci nebo si vybrat jinou firmu.

Samozřejmostí je výborná občanská vybavenost v okolí domu: MŠ, ZŠ, MHD, obchody, restaurace, pošta, lékárna, kavárna + další obchodní prostory. Dále dětská hřiště, cyklostezka, sportoviště, aquapark apod. a další služby a vyžití. Milovníky přírody potěší blízkost Prokopského údolí. Nová zastávka tramvaje 150 m od domu, na Smíchovském nádraží je to 15 min. jízdy.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

FOTOGALERIE

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Plocha bytu: 112 m 2
Podlaží: 5
Vlastnictví: družstevní
Výtah
Tyb budovy: kombinovaná
PENB: B
Stav bytu: novostavba
Balkón
Sklep
Garáž
Parkovací stání
Možnost převodu do os. vlastnictví


MOOVIDO KONTAKT

Zavolejte nám, napište nám e-mail nebo využijte kontaktní formulář:

Mobil: +420 778 113 773
E-mail: inzerce@moovido.cz

Vždy uvádějte ID nemovitosti: 1383

V okolí najdete