Prodej bytu 4+kk

LOKACE

ZÁKLADNÍ INFORMACE mapa
* Klikněte na mapu pro její zvětšení

Zpět na přehled nemovitostí v nabídce

Prodej bytu 4+kk, 112 m2

hugo haase, Praha
14 991 173 Kč

Nový vlastník má čas si zvolit zařizovací předměty, povrchy a dále vnitřní barevnost nebo úpravy zdí v bytě do začátku září 2022 ve studiu u developera, protože dokončení výstavby budovy bude nejpozději do března roku 2023. Výběry vnitřků jsou zdarma. Po kolaudaci je záruka na byt 3 roky.
Jedná se o prodej bytu o dispozicí 4+kk s lodžií, garážovým stáním a sklepem (5 m2) v projektu Kaskády Barrandov XIV , který se nachází v Praze 5 - Hlubočepy, ul. Vítové. Bytová jednotka je v družstevním vlastnictví s možností převodu kdykoliv do vlastnictví osobního. Celková užitná plocha bytu činí 112,3 m2 (včetně 9,4 m2 lodžie). K bytu náleží ještě garážové stání a sklep 5m2 v 1. PP domu (vše v ceně bytu). Jedná se o rohový byt se sluneční stranou po celý den, který je situován v 5. NP (celkově ze 6 NP) Orientace bytu je na J a Z.
Cena za převod původnímu majiteli za byt je ve výši 7.230.000,- Kč (= částka, kterou zaplatíte teď při koupi od původního majitele a převezmete byt od developera). Následná anuita činí 7.761.173,- Kč. Ta se pak po kolaudací splácí developerovi po měsíčních splátkách.
Měsíční splátka anuity bytu s garáží a sklepem je ve výši 31.455,- Kč a začínají se splácet až po kolaudaci bytu.
Celková cena po splacení anuity je tedy 14.991.173,- Kč. Úroková sazba u měsíčního splácení jsou 3% - vzhledem ke zvýšené inflaci, veškerému růstu cen a oproti dnešním vysokým úrokům je tato úroková sazba velice nízká a máte zde tento úrok fixovaný už předem.
Vzhledem k tomu, že se jedná o družstevní byt, cenu splácíte formou nájmu. Neprokazujete výši příjmu při platbě odstupného developerovi, byt je možné převést do OV v průběhu splácení anuity a to kdykoliv vždy 2x do roka je možné anuitu splatit bez sankčních poplatků.
Na probíhající výstavbu se můžete kdykoliv sami zajít podívat. Je to hned vedle dokončené Rezidence Vítové 1272/4, 152 00 Praha 5 Barrandov. Uvidíte již dokončenou (hrubou stavbu se všemi podlažími). Velká rohová Lodžie tohoto bytu neboli terasa se nachází hned v prvním domě, kterou uvidíte v 5.podlaží hrubé stavby. Dále je u domu vybudována nová trať - tramvaj č. 5. V rámci plánované výstavby bude vybudováno i nové náměstí. Ke stávajícím obchodům a službám tak přibydou další, které lokálním rezidentům nabídnou místa k posezení s přáteli, nákupům, sportu i relaxaci. Můžete se tak těšit na restauraci, kavárnu, potraviny, drogerii, fitness centrum, školičku, lékařskou ordinaci s lékárnou atd.
(Limitovaná cena která platí do konce tohoto roku, po dokončení bude cena výrazně vyšší pak. Díky l velice nízkým sazbám, které se nabízí u této nemovitosti , je to velmi dobrá investice).

FOTOGALERIE

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Plocha bytu: 112 m 2
Podlaží: 5
Vlastnictví: družstevní
Výtah
Tyb budovy: kombinovaná
PENB: B
Stav bytu: ve výstavbě
Balkón
Lodžie
Terasa
Sklep
Garáž
Možnost převodu do os. vlastnictví


MOOVIDO KONTAKT

Zavolejte nám, napište nám e-mail nebo využijte kontaktní formulář:

Mobil: +420 778 113 773
E-mail: inzerce@moovido.cz

Vždy uvádějte ID nemovitosti: 1383

V okolí najdete